Egyházasfalu: Serdülőcsapatunk már bajnok

Kedves Szurkolóink!

Örömmel tudatjuk a csapat szimpatizánsaival, hogy serdülő csapatunk a hátralévő két mérkőzés eredményétől függetlenül

MEGNYERTE A BAJNOKSÁGOT!!!

Az idény utolsó hazai mérkőzése szombaton, 14.00 órakor lesz az egyházasfalui sportpályán.

Jöjjön, ünnepeljen velünk!

Minden szurkolót szeretettel várunk!

Egyházasfalu Sportegyesülete

www.efaluse.fw.hu

Belépés DÍJTALAN!

Címkék: Egyházasfalu Egyházasfalu klub foci klubblog serdülő

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

[Törölt felhasználó] üzente 15 éve

Kedves Szurkolóink! Ami a tegnapi, Osliban lejátszott mérkőzésen és az után történt, nem más mint BOTRÁNY! Remélem, akik elkísérték a csapatot, velem együtt elítlik ezt a viselkedést. Már a mérkőzés közben is előfordult "kisebb" atrocitás(egy pályára beszaladó!!!!!!!!! néző sörrel locsolta a játékosunkat), ami aztán a lefújás után történt.... Diplomatikusan fogalmazva, válogatott jelzőkkel illették a játékvezetőket, s kaptam belőlük szépen én is.... Ütlegelték, rugdosták a levonuló focistáinkat.... Számomra nem az a csúcs az egészben, hogy a játékvezető nem látott és nem hallot semmit (elvégre ehhez már hozzászoktam) hanem az hogy nem is érezte azt amit kapott. (legalábbis a jegyzőkönyben ezt nem rögzítette) Mindezek után már megsem botránkoztam azon, hogy egy önmagát Osli szurkolónak valló egyén, egy az egyben szemközt köpött... A rendezők mentségére hadd mondjam, minden "szurkoló" mellé nem lehet odaállni.....A többségük igyekezett fenntartani a rendet, igaz akadt köztük olyan is aki gyorsan levette a mellényt nehogy azonosítható legyen.... A történtek után azt javasolnám az illetékeseknek, ne csak minket, társadalmi munkában dolgozó vezetőket, edzőket akarjanak megregulázni, hanem az ilyen botrányosan viselkedő "szurkolókat" tartsák távol a focipályáktól... a történtek után azon sem csodálkoznék, ha az érintett játékveztők egy életre letennék a sípot...(hozzáteszem, kisebb hibáktól eltekintve nem veztték rosszul a mérkőzést) márpedig nélkülük nehéz lesz focimeccset játszani... Vasárnap az IFI csapat aranyérme a tét! jöjjenek ki mindtöbben, buzdításukkal segítsenek megszerezni a serdülők mellé, az újabb aranyat!! HAJRÁ EGYHÁZASFALU!!!!

Fülöpné Németh Gyöngyi üzente 15 éve

Gratula!:)