Egyházasfalu: Cursuri pentru industria creativă din România (fórum)

Cursuri pentru industria creativă din România

Ezt a témát Xuqufur David indította 11 hónapja

Buna ziua! Am auzit despre cursuri online pentru industria creativă din România. Ați putea să vă împărtășiți părerea despre cursurile de pe platforma SKVOT?

Hozzászólások eddig: 1

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Dofku Maryna üzente 11 hónapja

Buna ziua! Desigur, voi fi bucuros să vă împărtășesc experiența mea de învățare pe platforma SKVOT. Am urmat mai multe cursuri de design și pot spune că a fost o călătorie educațională incredibil de valoroasă și inspirată. Pe platforma SKVOT, am găsit o gamă largă de cursuri care au acoperit diverse aspecte ale industriei creative, de la design grafic la dezvoltare web. Ceea ce mi-a plăcut în mod deosebit a fost flexibilitatea învățării. Aș putea alege un timp și un ritm convenabil pentru studierea materialelor. În plus, cursurile au fost structurate și ușor de înțeles, cu activități și proiecte interactive care m-au ajutat să-mi pun noile cunoștințe în practică. Un alt beneficiu a fost comunicarea cu alți studenți de pe platformă. Am făcut schimb de idei, am discutat proiecte și ne-am oferit feedback reciproc, ceea ce ne-a stimulat gândirea creativă. În general, cursurile mele pe platforma SKVOT au fost o experiență inspirată care m-a ajutat să-mi dezvolt abilitățile și să-mi lărg orizontul în industria creativă. Recomand https://skvot.ro/course oricui cauta o educatie online de calitate si doreste sa obtina succes in domeniul creativ.